Torfin – органічне, мінеральне добриво для відновлення структури ґрунту

поліпшення родючості грунту Torfin

Показники ефективності Torfin

Врожайність

Збільшення врожайності на 8-25%

  • Прискорене розкладання рослинних решток
  • Знищення патогенів, які потрапляють у ґрунт через рослинні залишки
  • Прискорене утворення гумусу
  • Мінералізація N.P.K., збільшення вмісту природного азоту та інших важливих елементів живлення в грунті
  • Поліпшення здатності ґрунту утримувати продуктивну вологу
  • Поліпшення родючості ґрунту за рахунок його збагачення корисною мікрофлорою, азотофіксуючими, фосфор та калій мобілізуючими бактерицидними та фунгіцидними мікроорганізмами

Опис добриваTorfin

«Torfin» – це комплексний екологічно чистий біопрепарат для розкладання рослинних пожнивних залишків та відновлення структури ґрунту. Препарат виготовлений на основі гумату калію із природної сировини (низового торфу). Препарат застосовується для обробки стерні, інших рослинних залишків та ґрунту після збирання врожаю сільськогосподарських культур, безпосередньо перед дискуванням чи оранням. В результаті застосування «Torfin» забезпечується стійкий баланс ґрунту, покращується його пухкість, агрохімічні та фізичні показники. Грунт захищається від вітрової ерозії, підвищується її вологоутримуюча здатність, відбувається екологічне очищення, збільшується кількість гумусу та органічних речовин. Ефект від використання біодеструктора “Torfin” спостерігається вже через 1-1,5 місяці. Основними діючими речовинами препарату «Torfin» є гумінові та фульвокислоти, грибки бактерії триходерм, N-P-K та мікроелементи. До складу препарату входять: амінокислоти (треонін, метіонін, лізин, цистин та інші); вітаміни В1, В2, В3, В6, В12, C, D, E, PP, провітамін А – каротиноди, фолієва кислота та інші; ферменти, що каталізують окисні реакції (каталізу та пероксидаза) та реакції гідролізу (амілаза та уреаза); білки, моно- та полісахариди, пектини, мелоноїдини, фітогормони.
Показник Зміст
Водневий показник (рН) 9,0 – 9,5
Гумінові кислоти, г/л 40,0
Фульвокислоти кислоти, г/л 8,0
Азот (N), г/л 120,0
Фосфор (P), г/л 70,0
Калій (K), г/л 120,0
Магній (Mg), г/л 0,9
Сірка (S), г/л 14,0
Кремній (Si), г/л 24,0
Марганець (Mn), г/л 2,0
Цинк (Zn), г/л 2,0
Медь (Cu), г/л 0,8
Кобальт (Co), г/л 0,3
Молібден (Mo), г/л 0,5
Бор (B), г/л 1,0
Примітка
Для кращого ефекту рекомендується до робочого розчину додавати 8-15 кг азотних добрив (аміачна селітра, карбамід). Розчинивши азотні добрива та біодеструктор «Torfin» у воді (у баковій суміші) проводять обприскування методом протоки. Також внесення можна проводити за допомогою обприскувача, але в цьому випадку біодеструктор потрібно відфільтрувати, тому що за рахунок складу він має в’язку консистенцію. Після чого протягом 3-24 годин проводять загортання їх у ґрунт на глибину 7-25 см. Препарат сумісний з усіма видами добрив та засобами захисту рослин, що не містять хлор.