Рідке мікродобрива з високим вмістом калію

поповнення дефіциту калію Моно Калiй

Опис Моно-Калія

Висококонцентрована суспензія, що можна порівняти з сухими добривами. Зручна у застосуванні рідка форма, не потрібне розчинення, економія часу Хороша сумісність із пестицидами. Висока швидкість засвоєння. Висока окупність. Змочувач і прилипач покращують розтікання препарату та закріплення його на листі, посилюється засвоєння елементів живлення та підвищується ефективність спільно застосовуваних пестицидів. Мікроелементи посилюють біохімічні процеси та підвищують ефективність калію. Органічні кислоти та вітаміни стимулюють ріст, підвищують холодостійкість, посухостійкість та опірність до захворювань
Ознаки нестачі калію: Нижні листи в’януть, поникають, передчасно жовтіють, починаючи з країв, потім краї буріють, відмирають – спостерігається «крайовий опік». У зернових культур утворюється щупле зерно, знижується схожість і життєздатність насіння, проявляється схильність до вилягання, знижується врожайність, збільшується захворюваність. У картоплі зменшується вміст крохмалю, зростає ураження захворювань, знижується врожайність. У цукрових буряків зменшується вміст цукру в коренеплодах. Старе листя блідне і страждає від хлорозу (відмирання тканин). Краї та кінчики листя починають згинатися догори, по краях листової пластини з’являється жовтий обідок, який поступово засихає. Листя стає кольором іржі і набуває обпаленого вигляду.

Регламент застосування

Склад Моно-Калій

Рекомендації із застосування

В бак протруйника, поливальної системи або обприскувача наливають воду до 2/3 розрахункового об’єму, при включеному пристрої, що перемішує, додають необхідну кількість попередньо перемішаного добрива, перемішують не менше 3 хвилин, при необхідності додають пестицид, доливають воду до розрахункового обсягу, розчин перемішують і проводять підживлення. При сумісному застосуванні з пестицидами та іншими агрохімікатами рекомендується перевіряти їх на сумісність шляхом виготовлення модельного робочого розчину. Обробки проводити в ранкові та вечірні години у суху безвітряну погоду. Не рекомендується проводити підживлення у спекотну сонячну погоду. Запобіжні заходи: При роботі з добривами потрібно уникати попадання в очі та на шкіру, використовувати засоби індивідуального захисту органів дихання, шкіри, очей. Препарат зберігають за температури не нижче 5°С.